Wykaz zawodników szkolonych w Kadrze Narodowej B PZP od dnia 02.01.2013 r.
Do pobrania:
Skład Kadry Narodowej B w pływaniu (xlsx)
Skład Kadry Narodowej B w pływaniu (xls – Excel 97-2003)
Skład Kadry Narodowej B w pływaniu (pdf)
L.p. | Nazwisko i imię (alfabetycznie) | Płeć | Rok ur. | Nazwa klubu | Klub miejscowość | woj. | Nr licencji |
1 | Cichowska Kinga | K | 94 | Słowianka | Gorzów Wlkp. | LBU | 100104100186 |
2 | Cieślak Katarzyna | K | 94 | Posnania | Poznań | WKP | 100515100003 |
3 | Dudek Marlena | K | 94 | Unia | Oświęcim | MAL | 101006100018 |
4 | Piekarska Magdalena | K | 94 | MKP | Szczecin | ZPM | 100116100137 |
5 | Podlecka Agnieszka | K | 94 | MKP | Szczecin | ZPM | 100116100234 |
6 | Przasnek Zuzanna | K | 94 | MKP | Szczecin | ZPM | 100116100138 |
7 | Szynal Ludwika | K | 94 | Lublinianka | Lublin | LBL | 101003100014 |
8 | Wasilewska Barbara | K | 94 | Omega | Kleszczów | LDZ | 102405100001 |
9 | Żelazna Paulina | K | 94 | Śląsk | Wrocław | DSL | 100601100163 |
10 | Andrzejczak Mateusz | M | 94 | AZS-AWF | Warszawa | MAZ | 100101200069 |
11 | Bujoczek Filip | M | 94 | Śląsk | Wrocław | DSL | 100601200198 |
12 | Danielewski Aleksander | M | 94 | MKP | Szczecin | ZPM | 100116200597 |
13 | Gąsior Patryk | M | 94 | Polonia | Warszawa | MAZ | 100914200109 |
14 | Kaczmarski Marcin | M | 94 | KSZO | Ostrowiec Św. | SW | 100612200036 |
15 | Klich Kacper | M | 94 | AZS-AWF | Katowice | SL | 100611200091 |
16 | Kliza Mateusz | M | 94 | Avia | Świdnik | LBL | 100303200017 |
17 | Krzyżaniak Bartosz | M | 94 | Korner | Zielona Góra | LBU | 100304200045 |
18 | Kurant Roger | M | 94 | KSZO | Ostrowiec Św. | SW | 100612200035 |
19 | Morawski Krzysztof | M | 94 | Piętnastka Aqua | Bydgoszcz | KPM | 100802200049 |
20 | Poprawa Michał | M | 94 | AZS-AWF | Katowice | SL | 100611200092 |
21 | Rżyski marcin | M | 94 | AZS-UWM | Olsztyn | WM | 101113200007 |
22 | Smeja Sławomir | M | 94 | Astoria | Bydgoszcz | KPM | 102202200002 |
23 | Szwedzki Dawid | M | 94 | Piątka | Konstantynów Łodzki | LDZ | 101305200027 |
24 | Wasil Sebastian | M | 94 | Avia | Świdnik | LBL | 100303200022 |
25 | Wilkowiecki Robert | M | 94 | MKP | Szczecin | ZPM | 100116200546 |
26 | Zaborowski Filip | M | 94 | MKP | Szczecin | ZPM | 100116200543 |
27 | Zoniuk Maciej | M | 94 | Śląsk | Wrocław | DSL | 100601200065 |
28 | Burska Justyna | K | 95 | Piątka | Konstantynów Łodzki | LDZ | 10130510000 |
29 | Chwadeczko Zuzanna | K | 95 | Lublinianka | Lublin | LBL | 100503100054 |
30 | Ciesielska Sylwia | K | 95 | Warta | Poznań | WKP | 100115100028 |
31 | Górniak Katarzyna | K | 95 | Unia | Oświęcim | MAL | 101006100078 |
32 | Haraf Iga | K | 95 | Śląsk | Wrocław | DSL | 100601100172 |
33 | Jagoda Julia | K | 95 | Jedynka | Ożarów Mazowiecki | MAZ | 101014100006 |
34 | Kamińska Joanna | K | 95 | Start | Łódz | LDZ | 100705100027 |
35 | Kiersztyn Magdalena | K | 95 | Victoria | Racibórz | SL | 101311100017 |
36 | Kiljańska Donata | K | 95 | KSZO | Ostrowiec Św. | SW | 100612100029 |
37 | Kita Katarzyna | K | 95 | Shark | Rudna | DSL | 102201100026 |
38 | Lis Zuzanna | K | 95 | Wodnik | Rawicz | WKP | 101315100054 |
39 | Mazurkiewicz Aleksandra | K | 95 | Victoria | Racibórz | SL | 101311110034 |
40 | Mizak Joanna | K | 95 | MKP | Szczecin | ZPM | 100116100135 |
41 | Porzelska Anna | K | 95 | Słowianka | Gorzów Wlkp. | LBU | 100104100080 |
42 | Szczytko Alicja | K | 95 | Olimpijczyk | Suwałki | PDL | 100109100042 |
43 | Szmagalska Agata | K | 95 | Słowianka | Gorzów Wlkp. | LBU | 100104100036 |
44 | Uryga Paulina | K | 95 | Korona | Kraków | MAL | 100906100051 |
45 | Wójtowicz Gabriela | K | 95 | Ikar | Mielec | PKR | 100508100106 |
46 | Wróblewska Dominika | K | 95 | Śląsk | Wrocław | DSL | 100601100075 |
47 | Bałabuch Krystian | M | 95 | BOSiR | Brzesko | MAL | 103106200001 |
48 | Bartoszewski Wojciech | M | 95 | Jedynka | Łódź | LDZ | 101105200022 |
49 | Bielecki Łukasz | M | 95 | Śląsk | Wrocław | DSL | 100601200101 |
50 | Borkowski Łukasz | M | 95 | Trójka | Łódź | LDZ | 100905200015 |
51 | Brodnicki Adrian | M | 95 | Sambor | Tczew | POM | 101210200047 |
52 | Bugdol Rafał | M | 95 | Victoria | Racibórz | SL | 101311200068 |
53 | Ćwiek Kacper | M | 95 | Polonia | Warszawa | MAZ | 100914200166 |
54 | Furtek Paweł | M | 95 | MKP | Szczecin | ZPM | 100116200653 |
55 | Gabrysz Wojciech | M | 95 | Victoria | Racibórz | SL | 10131120079 |
56 | Hołub Maciej | M | 95 | Orlik | Przeworsk | PKR | 100614200040 |
57 | Jankowski Paweł | M | 95 | CSiR MOS | Dąbrowa Górnicza | SL | 102711200022 |
58 | Kłos Grzegorz | M | 95 | AZS-AWF | Katowice | SL | 100611200178 |
59 | Kobus Mateusz | M | 95 | Znicz | Koszalin | ZPM | 100416200091 |
60 | Kubkowski Bartłomiej | M | 95 | Śląsk | Wrocław | DSL | 100601200251 |
61 | Kudła Łukasz | M | 95 | AZS-AWF | Katowice | SL | 100611200189 |
62 | Lassek Bartłomiej | M | 95 | Trójka | Łódź | LDZ | 100905200048 |
63 | Łopaciński Kacper | M | 95 | Foka | Sandomierz | SW | 100112200012 |
64 | Łowicki Marcin | M | 95 | Nawa | Skierniewice | LDZ | 100305200037 |
65 | Nachtman Mateusz | M | 95 | Śląsk | Wrocław | DSL | 100601200109 |
66 | Nowak Patryk | M | 95 | AZS-AWF | Katowice | SL | 100611200192 |
67 | Piekarski Marcin | M | 95 | Shark | Rudna | DSL | 102201200008 |
68 | Sobczyk Maciej | M | 95 | Trójka | Łódź | LDZ | 100905200027 |
69 | Szczepański Sebastian | M | 95 | Korner | Zielona Góra | LBU | 100304200120 |
70 | Twarowski Jerzy | M | 95 | Jordan | Kraków | MAL | 100106200207 |
71 | Urbaniak Jan | M | 95 | Warta | Poznań | WKP | 100115200075 |
72 | Wiak Jakub | M | 95 | Olimpijczyk 23 | Lublin | LBL | 102503200006 |
73 | Zgierski Maksymilian | M | 95 | Trójka | Łódź | LDZ | 100905200081 |
74 | Adamska Nikola | K | 96 | Polonia | Warszawa | MAZ | 100914100173 |
75 | Bakies Gabriela | K | 96 | Piątka | Konstantynów Łodzki | LDZ | 101305100010 |
76 | Baran Justyna | K | 96 | MKP | Szczecin | ZPM | 100116100190 |
77 | Bartoszek Joanna | K | 96 | AZS-AWF | Katowice | SL | 102211100012 |
78 | Cieslak Joanna | K | 96 | Warta | Poznań | WKP | 100115100091 |
79 | Golińska Katarzyna | K | 96 | Olimpijczyk | Aleksandrów Łódzki | LDZ | 100505100014 |
80 | Janiczek Joanna | K | 96 | Unia | Oświęcim | MAL | 101006100086 |
81 | Kasperek Katarzyna | K | 96 | Warta | Poznań | WKP | 100115100063 |
82 | Klimaszewska Monika | K | 96 | Neptun | Stargard | ZPM | 100816100003 |
83 | Kobuszewska Karolina | K | 96 | Huragan | Sosnowiec | SL | 103211100002 |
84 | Kozłowska Anna | K | 96 | Piętnastka Aqua | Bydgoszcz | KPM | 100802100008 |
85 | Kunka Kamila | K | 96 | Unia | Oświęcim | MAL | 101006100114 |
86 | Lempart Marta | K | 96 | AZS-AWF | Katowice | SL | 100611100190 |
87 | Nawaryńska Katarzyna | K | 96 | Victoria | Racibórz | SL | 101311100069 |
88 | Nienałtowska Natalia | K | 96 | Polonia | Warszawa | MAZ | 100914100121 |
89 | Nowak Martyna | K | 96 | TKKF | Szczygłowice | SL | 103811100002 |
90 | Nowak Paulina | K | 96 | Wodnik | Radom | MAZ | 103014100020 |
91 | Okaj Oliwia | K | 96 | Śląsk | Wrocław | DSL | 100601100179 |
92 | Pawłowska Marta | K | 96 | Piętnastka Aqua | Bydgoszcz | KPM | 100802100046 |
93 | Rogacz Katarzyna | K | 96 | Victoria | Racibórz | SL | 101312000056 |
94 | Rudawska Adrianna | K | 96 | Olimpijczyk | Lublin | LBL | 102503100004 |
95 | Ryczak Maja | K | 96 | MKP | Szczecin | ZPM | 100116100386 |
96 | Sirignano Luigia | K | 96 | Jordan | Kraków | MAL | 100106100210 |
97 | Sokołowska Diana | K | 96 | Juvenia | Białystok | PDL | 100309100055 |
98 | Szczepanik Joanna | K | 96 | Unia | Oświęcim | MAL | 101006100120 |
99 | Szpucha Katarzyna | K | 96 | Olimpijczyk | Aleksandrów Łódzki | LDZ | 100505100013 |
100 | Ulatowska Alicja | K | 96 | Unia | Oświęcim | MAL | 101006100092 |
101 | Wojciechowska Gabriela | K | 96 | Unia | Oświęcim | MAL | 101006100093 |
102 | Zbrojewska Michalina | K | 96 | Piątka | Konstantynów Łodzki | LDZ | 101305100017 |
103 | Zyga Izabela | K | 96 | Nawa | Skierniewice | LDZ | 100305100028 |
104 | Zygo Karolina | K | 96 | Olimpia | Lublin | LBL | 101403100045 |
105 | Ambroziak Kamil | M | 96 | Dziewiątka | Kalisz | WKP | 101715200023 |
106 | Bielecki Igor | M | 96 | Żoliborz | Warszawa | MAZ | 102314200070 |
107 | Chaba Mateusz | M | 96 | Juvenia | Wrocław | DSL | 100101200317 |
108 | Chrościński Jan | M | 96 | Warta | Poznań | WKP | 100115200085 |
109 | Ciesielski Filip | M | 96 | Piętnastka Aqua | Bydgoszcz | KPM | 100802200063 |
110 | Ciężkowski Dominik | M | 96 | Jordan | Kraków | MAL | 100106200120 |
111 | Falaciński Maciej | M | 96 | MOS | Ełk | WM | 100913200001 |
112 | Falis Dawid | M | 96 | CSiR MOS | Dąbrowa Górnicza | SL | 102711200004 |
113 | Fremel Dawid | M | 96 | Unia | Oświęcim | MAL | 101006200170 |
114 | Golczyk Szymon | M | 96 | Korner | Zielona Góra | LBU | 100304200123 |
115 | Hołub Jan | M | 96 | Avia | Świdnik | LBL | 100303200039 |
116 | Hulbój Marcin | M | 96 | MKP | Szczecin | ZPM | 100116200469 |
117 | Karkut Kamil | M | 96 | Ikar | Mielec | PKR | 100508200086 |
118 | Karwat Krzysztof | M | 96 | Nawa | Skierniewice | LDZ | 100305200043 |
119 | Kozakiewicz Jan | M | 96 | Ursynów | Warszawa | MAZ | 105214200044 |
120 | Krogulski Filip | M | 96 | Unia | Oświęcim | MAL | 101006200148 |
121 | Krzewiński Patryk | M | 96 | Piętnastka Aqua | Bydgoszcz | KPM | 100802200065 |
122 | Kuświk Maciej | M | 96 | Śląsk | Wrocław | DSL | 100601200207 |
123 | Ludwiczak Piotr | M | 96 | Shark | Rudna | DSL | 102201200028 |
124 | Majewski Łukasz | M | 96 | Słowianka | Gorzów Wlkp. | LBU | 100104200116 |
125 | Morawski Jakub | M | 96 | Dwójka Morena | Gdańsk | POM | 100510200085 |
126 | Niemczyk Tomasz | M | 96 | Piętnastka Aqua | Bydgoszcz | KPM | 100802200059 |
127 | Perzankowski Kacper | M | 96 | Nawa | Skierniewice | LDZ | 100305200045 |
128 | Piechowiak Bartosz | M | 96 | Piętnastka Aqua | Bydgoszcz | KPM | 100802200081 |
129 | Pietrzak Krzysztof | M | 96 | Piętnastka Aqua | Bydgoszcz | KPM | 100510200163 |
130 | Rojda Adam | M | 96 | Wodnik | Rawicz | WKP | 101315200089 |
131 | Stolarski Marcin | M | 96 | Żoliborz | Warszawa | MAZ | 102314200075 |
132 | Tokarski Krzysztof | M | 96 | Victoria | Racibórz | SL | 101311200098 |
133 | Ungeheuer Mateusz | M | 96 | Sokół | Rzeszów | PKR | 100108200045 |
134 | Wiatrowski Remigiusz | M | 96 | Warta | Poznań | WKP | 100115200131 |
135 | Wojdak Wojciech | M | 96 | BOSiR | Brzesko | MAL | 103106200002 |
136 | Bańbor Aleksandra | K | 97 | TKKF | Szczygłowice Knurów | SL | 103811100009 |
137 | Bazyl Magdalena | K | 97 | Aquarius | Myślenice | MAL | 100506100029 |
138 | Biedrzycka Iga | K | 97 | Roś | Pisz | WM | 100513100004 |
139 | Dyrda Karolina | K | 97 | Skarpa | Lublin | LBL | 101003100107 |
140 | Gajda Zuzanna | K | 97 | Orka | Sochaczew | MAZ | 100814100011 |
141 | Greglak Marta | K | 97 | Zryw | Opole | OPO | 100107100063 |
142 | Haczkiewicz Paulina | K | 97 | Korner | Zielona Góra | LBU | 100401100015 |
143 | Karpisz Milena | K | 97 | Piątka | Konstantynów Łodzki | LDZ | 100505100022 |
144 | Kit Zuzanna | K | 97 | Dziewiątka | Kalisz | WKP | 101715100046 |
145 | Korzeniowska Natalia | K | 97 | Korner | Zielona Góra | LBU | 100304100112 |
146 | Kubacka Magdalena | K | 97 | Unia | Oświęcim | MAL | 101006100115 |
147 | Magner Agata | K | 97 | Jordan | Kraków | MAL | 100106100272 |
148 | Mendowska Paulina | K | 97 | Warta | Poznań | WKP | 100115100075 |
149 | Niklarz Maria | K | 97 | Ruch | Grudziądz | KPM | 101102100036 |
150 | Nita Anna | K | 97 | Piątka | Konstantynów Łodzki | LDZ | 101305100069 |
151 | Nowak Julia | K | 97 | Słowianka | Gorzów Wlkp. | LBU | 100104100118 |
152 | Orczykowska Wioletta | K | 97 | Limanowa Swim | Limanowa | MAL | 103206100001 |
153 | Podlewska Miriam | K | 97 | Posnania | Poznań | WKP | 100515100051 |
154 | Różycka Magdalena | K | 97 | Jedynka | Łódz | LDZ | 101105100037 |
155 | Senetelska Olga | K | 97 | Jordan | Kraków | MAL | 100106100262 |
156 | Sieńczyk Jowita | K | 97 | Żak | Biała Podlaska | LBL | 100903100017 |
157 | Sproska Magdalena | K | 97 | Zryw | Opole | OPO | 100107100069 |
158 | Szczuka Klaudia | K | 97 | Słowianka | Gorzów Wlkp. | LBU | 100104100123 |
159 | Ścieszko Agnieszka | K | 97 | Start | Łódz | LDZ | 100705100069 |
160 | Śliwińska Marta | K | 97 | CSiR MOS | Dąbrowa Górnicza | SL | 102711100015 |
161 | Tomala Aleksandra | K | 97 | Zryw | Opole | OPO | 100107100125 |
162 | Walendzewicz Monika | K | 97 | Olimpijczyk | Suwałki | PDL | 100109100087 |
163 | Woźniczak Paulina | K | 97 | Olimpijczyk | Aleksandrów Łódzki | LDZ | 100505100018 |
164 | Wójcik Magdalena | K | 97 | Jedynka Solex | Lębork | POM | 101310100055 |
165 | Wysocka Klaudia | K | 97 | Siódemka | Sopot | POM | 101010100025 |
166 | Żarłok Martyna | K | 97 | Górnik | Radlin | SL | 100211100096 |
167 | Adamczyk Patryk | M | 97 | MKP | Szczecin | ZPM | 100116200392 |
168 | Bartoszek JarosŁaw | M | 97 | Słowianka | Gorzów Wlkp. | LBU | 100104200128 |
169 | Brzuś Michał | M | 97 | Orka | Zamość | LBL | 100203200041 |
170 | Fedorowicz Jakub | M | 97 | Wodnik | Radom | MAZ | 103014200016 |
171 | Galus Michał | M | 97 | Trójka | Łódź | LDZ | 100905200096 |
172 | Goleniec Ĺukasz | M | 97 | Unia | Oświęcim | MAL | 101006200156 |
173 | Goliński Patryk | M | 97 | BUKS | Warszawa | MAZ | 100414200084 |
174 | Grabczak Dawid | M | 97 | Wisła | Puławy | LBL | 100603200034 |
175 | Grudziecki Remigiusz | M | 97 | MMKS | Kędzierzyn-Kozle | OPO | 100207200076 |
176 | Janicki Jakub | M | 97 | CSiR MOS | Dąbrowa Górnicza | SL | 102711200047 |
177 | Jaszczak Wiktor | M | 97 | Śląsk | Wrocław | DSL | 100601200136 |
178 | Katolik Bartosz | M | 97 | CSiR MOS | Dąbrowa Górnicza | SL | 102711200026 |
179 | Kaźmierczak Wojciech | M | 97 | Kapry-Armexim | Pruszków | MAZ | 103614200009 |
180 | Kisieleski Marcin | M | 97 | Juvenia | Białystok | PDL | 100309200086 |
181 | Knapowski Kacper | M | 97 | Piętnastka Aqua | Bydgoszcz | KPM | 100802200073 |
182 | Kolczyński Stanisław | M | 97 | Kapry-Armexim | Pruszków | MAZ | 103614200018 |
183 | Kopczyński Franciszek | M | 97 | Avia | Świdnik | LBL | 100303200052 |
184 | Kubot Szymon | M | 97 | Warta | Poznań | WKP | 100115200145 |
185 | Muller Maksym | M | 97 | Słowianka | Gorzów Wlkp. | LBU | 100104200136 |
186 | Murzyn Dawid | M | 97 | Jordan | Kraków | MAL | 100106200216 |
187 | Oliwa Michał | M | 97 | MKP | Szczecin | ZPM | 100116200314 |
188 | Pierzyński Michał | M | 97 | Piątka | Konstantynow Łodzki | LDZ | 100905200120 |
189 | Pieśniak Jakub | M | 97 | Unia | Oświęcim | MAL | 101006200159 |
190 | Pietrzak Dawid | M | 97 | Piętnastka Aqua | Bydgoszcz | KPM | 100802200078 |
191 | Raducki Arkadiusz | M | 97 | Warta | Poznań | WKP | 100115200149 |
192 | Salik Boris | M | 97 | Atol | Oleśnica | DSL | 102401200001 |
193 | Sendyk Paweł | M | 97 | Marlin | Gryfino | ZPM | 100916200004 |
194 | Sokołowski Ziemowit | M | 97 | Warta | Poznań | WKP | 100115200210 |
195 | Staniszewski Adam | M | 97 | Trójka | Łódź | LDZ | 100905200120 |
196 | Szutko Mateusz | M | 97 | Żak | Biała Podlaska | LBL | 100903200015 |
197 | Waligóra Mikołaj | M | 97 | Astromal Akwawit | Leszno | WKP | 100315200131 |
198 | Żmija Marek | M | 97 | MOS | Katowice | SL | 101111200013 |
199 | Bejuk Oliwia | K | 98 | Słowianka | Gorzów Wlkp. | LBU | 100716100007 |
200 | Białkowska Gabriela | K | 98 | Korner | Zielona Góra | LBU | 100304100160 |
201 | Błuś Barbara | K | 98 | Olimpijczyk | Suwałki | PDL | 100109100067 |
202 | Duda Natasza | K | 98 | Start | Łódz | LDZ | 100705100078 |
203 | Gasin Nadia | K | 98 | Ikar | Mielec | PKR | 100508100079 |
204 | Giedzicz Katarzyna | K | 98 | Juvenia | Białystok | PDL | 100309100073 |
205 | Górecka Marta | K | 98 | Wilanowia | Warszawa | MAZ | 105014100041 |
206 | Gruca Marcelina | K | 98 | Unia | Oświęcim | MAL | 101006100109 |
207 | Hasny Marta | K | 98 | Zryw | Opole | OPO | 100107100126 |
208 | Hryciuk Patrycja | K | 98 | Huragan | Międzyrzec Podlaski | LBL | 102403100014 |
209 | Jankowska Klaudia | K | 98 | Gim 92 Ursynow | Warszawa | MAZ | 105214100076 |
210 | Jarocha Wiktoria | K | 98 | KSZO | Ostrowiec Św. | SW | 100802200091 |
211 | Karaś Laura | K | 98 | MKP | Szczecin | ZPM | 100612100060 |
212 | Kietrys Nikola | K | 98 | Znicz | Koszalin | ZPM | 100913200017 |
213 | Klimczak Adriana | K | 98 | Skra | Bełchatów | LDZ | 100416100095 |
214 | Kondrasiuk MaĹgorzata | K | 98 | Gim 92 Ursynow | Warszawa | MAZ | 100405100038 |
215 | Kościk Patrycja | K | 98 | Sparta | Biłgoraj | LBL | 105214100075 |
216 | Kotowicz Anna | K | 98 | MOS | Ełk | WM | 101703100002 |
217 | Kurowska Wanda | K | 98 | Jordan | Kraków | MAL | 100106100219 |
218 | Kwiatek Miriam | K | 98 | Gilus | Gilowice | SL | 102211100019 |
219 | Lewandowska Aleksandra | K | 98 | MKP | Szczecin | ZPM | 100116100262 |
220 | Majszutowicz Paulina | K | 98 | MKP | Szczecin | ZPM | 100116100249 |
221 | Mendyk Adrianna | K | 98 | Wodnik | Radom | MAZ | 103014100028 |
222 | Mietlińska Agata | K | 98 | Gilus | Gilowice | SL | 102211100020 |
223 | Musioł Wiktoria | K | 98 | Unia | Oświęcim | MAL | 101006100119 |
224 | Mycak Katarzyna | K | 98 | Zryw | Opole | OPO | 100107100127 |
225 | Naskręt Agata | K | 98 | AZS-WSG Astoria | Bydgoszcz | KPM | 101402100020 |
226 | Nogaj Paulina | K | 98 | Wodnik | Radom | MAZ | 103014100032 |
227 | Peda Paulina | K | 98 | Piątka | Chorzów | SL | 103611100042 |
228 | Pokrywka Karolina | K | 98 | UKS-190 | Łódz | LDZ | 101605100044 |
229 | Popiel Magdalena | K | 98 | Juvenia | Białystok | PDL | 100309100081 |
230 | Popova Anguela | K | 98 | Dziewiątka | Kalisz | WKP | 101715100053 |
231 | Przybysławska Aleksandra | K | 98 | Wodnik | Radom | MAZ | 103014100029 |
232 | Sajecka Zofia | K | 98 | Skalar | Warszawa | MAZ | 103314100039 |
233 | Soliwoda Klaudia | K | 98 | Nawa | Skierniewice | LDZ | 100305100041 |
234 | Szelwach Natalia | K | 98 | Słowianka | Gorzów Wlkp. | LBU | 100104100138 |
235 | Warmińska Daria | K | 98 | Unia | Oświęcim | MAL | 101911100037 |
236 | Wą tor Karolina | K | 98 | Jordan | Kraków | MAL | 100106100209 |
237 | Wieczorek Magdalena | K | 98 | Fala | Kraśnik | LBL | 100103100026 |
238 | Wikieł Angelika | K | 98 | UŚKS | Ostrołęka | MAZ | 101914100023 |
239 | Wojciechowska Joanna | K | 98 | Orlik | Lublin | LBL | 102103100011 |
240 | Wolny Magdalena | K | 98 | Unia | Oświęcim | MAL | 101006100121 |
241 | Wosicka Wiktoria | K | 98 | MKP | Szczecin | ZPM | 100116100256 |
242 | Andreose Jan-Luigi | M | 98 | AZS-AWF | Wrocław | DSL | 100201200044 |
243 | Arndt Mateusz | M | 98 | Delfin | Gdynia | POM | 101910200015 |
244 | Biernacki Kacper | M | 98 | Znicz | Koszalin | ZPM | 100416200123 |
245 | Bodzioch Andrzej | M | 98 | Piętnastka Aqua | Bydgoszcz | KPM | 100802200088 |
246 | Chodań Alan | M | 98 | Kormoran | Olsztyn | WM | 100213200105 |
247 | Chrzanowski Damian | M | 98 | MZOS | Płock | MAZ | 104014200074 |
248 | Dereń Kacper | M | 98 | Dziewiątka | Dzierżoniów | DSL | 100701200026 |
249 | Dębski Dominik | M | 98 | Trójka | Łódz | LDZ | 100905200193 |
250 | Gierszewski Jan | M | 98 | Piętnastka Aqua | Bydgoszcz | KPM | 100802200090 |
251 | Hojda Bartłomiej | M | 98 | Unia | Oświęcim | MAL | 101006200169 |
252 | Jagodziński Oskar | M | 98 | Piętnastka Aqua | Bydgoszcz | KPM | 100802200091 |
253 | Januszanis Jakub | M | 98 | Olimpijczyk | Suwałki | PDL | 100109200087 |
254 | Kasztelan Mateusz | M | 98 | MOS | Ełk | WM | 100116100327 |
255 | Krakowiak Waldemar | M | 98 | Cityzen | Poznań | WKP | 103415200021 |
256 | Kusto Robert | M | 98 | Orka | Lubań | DSL | 102101200016 |
257 | Kuźma Bartosz | M | 98 | Jedynka | Ożarów Mazowiecki | MAZ | 101014200029 |
258 | Lis Patryk | M | 98 | Avia | Świdnik | LBL | 100303200059 |
259 | Małecki Mateusz | M | 98 | Dwójka Morena | Gdańsk | POM | 100510200131 |
260 | Marek Marcin | M | 98 | Górnik | Radlin | SL | 100211200101 |
261 | Milczarek Piotr | M | 98 | UKS 190 | Łódz | LDZ | 101605200036 |
262 | Niedziałek Dominik | M | 98 | Skarpa | Lublin | LBL | 101003200129 |
263 | Okupnik Jakub | M | 98 | Śląsk | Wrocław | DSL | 100601200181 |
264 | Ostrowski Igor | M | 98 | Piast | Głogów | DSL | 101201200099 |
265 | Piwowarski Konrad | M | 98 | Płetwal | Szczytno | WM | 101313200011 |
266 | Przybysz Daniel | M | 98 | Słowianka | Gorzów Wlkp. | LBU | 100104200157 |
267 | Raflewski Jakub | M | 98 | UKS 190 | Łódz | LDZ | 101605200042 |
268 | Rudkowski Kai | M | 98 | Korner | Zielona Góra | LBU | 100304200160 |
269 | Rybak Konrad | M | 98 | Pirania Targówek | Warszawa | MAZ | 104914200008 |
270 | Sakrajda Jakub | M | 98 | Korner | Zielona Góra | LBU | 100304200161 |
271 | Sawczuk Oskar | M | 98 | Start | Łódz | LDZ | 100705200110 |
272 | Seremet Konrad | M | 98 | Unia | Oświęcim | MAL | 101006200166 |
273 | Skierka Jakub | M | 98 | Trops | Kartuzy | POM | 102010200011 |
274 | Sternak Piotr | M | 98 | MZOS | Płock | MAZ | 104014200064 |
275 | Szulich Igor | M | 98 | Delfin | Legionowo | MAZ | 101414200028 |
276 | Szydłowski Kamil | M | 98 | Astromal Akwawit | Leszno | WKP | 100315200144 |
277 | Topolski Arkadiusz | M | 98 | Unia | Oświęcim | MAL | 101006200167 |
278 | Trela Karol | M | 98 | Gilus | Gilowice | SL | 102211200020 |
279 | Ulatowski Wojciech | M | 98 | Unia | Oświęcim | MAL | 101006200168 |
280 | Wawrzynkiewicz Piotr | M | 98 | Posnania | Poznań | WKP | 100515200090 |
281 | Wysocki Mateusz | M | 98 | Znicz | Koszalin | ZPM | 100416200132 |
282 | Zapalski Konrad | M | 98 | Fala | Kraśnik | LBL | 100103200045 |
283 | Zbutowicz Karol | M | 98 | Kormoran | Olsztyn | WM | 100213200130 |
284 | Zuchowicz Jan | M | 98 | Skalar | Warszawa | MAZ | 103314200040 |
285 | Adamczyk Julia | K | 99 | Lublinianka | Lublin | LBL | 101103100059 |
286 | Adamiec Dominika | K | 99 | Unia | Oświęcim | MAL | 101006100129 |
287 | Bernat Gabriela | K | 99 | Skarpa | Lublin | LBL | 101003100083 |
288 | Bielińska Karolina | K | 99 | Słowianka | Gorzów Wlkp. | LBU | 100104100150 |
289 | Bukowska Laura | K | 99 | Polonia | Warszawa | MAZ | 100914100158 |
290 | Cyman Julia | K | 99 | Trops | Kartuzy | POM | 102010100009 |
291 | Czarnecka Wiktoria | K | 99 | Skarpa | Lublin | LBL | 101003100085 |
292 | Ćwil Angelika | K | 99 | MKS | Piaseczno | MAZ | 106414100003 |
293 | Drabik Martyna | K | 99 | Skalar | Słupsk | POM | 100710100025 |
294 | Dudek Sylwia | K | 99 | Gim 92 Ursynow | Warszawa | MAZ | 105214100030 |
295 | Fryckowska Natalia | K | 99 | Tytan-65 | Bydgoszcz | KPM | 101302100011 |
296 | Grzybek Nadia | K | 99 | Foka | Sandomierz | SW | 100112100023 |
297 | Gus Julia | K | 99 | UKS ZS27 Osowa | Bydgoszcz | KPM | 101702100011 |
298 | Janiszewska Dominika | K | 99 | Polonia | Warszawa | MAZ | 100914100140 |
299 | Karaszkiewicz Daria | K | 99 | MTS | Kwidzyń | POM | 100410100023 |
300 | Kolbowicz Barbara | K | 99 | MKP | Szczecin | ZPM | 100116100287 |
301 | Król Oliwia | K | 99 | Trójka | Łódź | LDZ | 100905100113 |
302 | Kukowska Eliza | K | 99 | Vega | Dobrodzień | OPO | 100407100048 |
303 | Leszczyńska Klaudia | K | 99 | Fala | Niepołomice | MAL | 102806100005 |
304 | Łukasik Wiktoria | K | 99 | Medyk | Giżycko | WM | 100713100030 |
305 | Nieszporek Wiktoria | K | 99 | UKS-190 | Łódz | LDZ | 101605100055 |
306 | Ożóg Paulina | K | 99 | Bobry | Dębica | PKR | 100308100043 |
307 | Pająk Liliana | K | 99 | Unia | Oświęcim | MAL | 101006100130 |
308 | Pałys Helena | K | 99 | SMS Galicja | Kraków | MAL | 103606100014 |
309 | Piechota Paulina | K | 99 | UKS-190 | Łódz | LDZ | 101605100057 |
310 | Roman Magdalena | K | 99 | AZS-AWF | Warszawa | MAZ | 100114100029 |
311 | Rzońca Patrycja | K | 99 | Piątka | Konstantynów Łodzki | LDZ | 101305100052 |
312 | Samula Wiktoria | K | 99 | Lublinianka | Lublin | LBL | 101103100064 |
313 | Skarżyńska Aleksandra | K | 99 | Muszelka | Warszawa | MAZ | 105614100007 |
314 | Szatanek Julia | K | 99 | MKP | Szczecin | ZPM | 100116100348 |
315 | Śliwowska Katarzyna | K | 99 | Unia | Oświęcim | MAL | 101006100131 |
316 | Tomiałowicz Karolina | K | 99 | Kapry-Armexim | Pruszków | MAZ | 103614100031 |
317 | Trafas Kornelia | K | 99 | Warta | Poznań | WKP | 100115100116 |
318 | Węckowska Ewa | K | 99 | Shark | Rudna | DSL | |
319 | Widła Hanna | K | 99 | Warta | Poznań | WKP | 100115100117 |
320 | Wysmolińska Katarzyna | K | 99 | Unia | Oświęcim | MAL | 101006100128 |
321 | Żarnowska Karolina | K | 99 | Polonia | Warszawa | MAZ | 100914100157 |
322 | Bocheń Tomasz | M | 99 | Juvenia | Białystok | PDL | 100309200117 |
323 | Bujak Dominik | M | 99 | Salos-Cortile | Kielce | SW | 101112200026 |
324 | Cecere Marco | M | 99 | Warta | Poznań | WKP | 100115200197 |
325 | Chmielewski Jakub | M | 99 | Śląsk | Wrocław | DSL | 100601200280 |
326 | Ciborowski Rafał | M | 99 | Medyk | Giżycko | WM | 100713200036 |
327 | Cieślik Jakub | M | 99 | UKS 51 | Lublin | LBL | 102003200002 |
328 | Cukanow Michał | M | 99 | Olimpijczyk | Aleksandrów Łódzki | LDZ | 100505200015 |
329 | Dębski Szymon | M | 99 | Nawa | Skierniewice | LDZ | 100305200076 |
330 | Dudek Julian | M | 99 | Nawa | Skierniewice | LDZ | 100305200066 |
331 | Dutkiewicz Dominik | M | 99 | Warta | Poznań | WKP | 100115200226 |
332 | Dziedzic Dawid | M | 99 | MOSM | Tychy | SL | 100411200118 |
333 | Fiedosiuk Rafał | M | 99 | Unia | Oświęcim | MAL | 101006200173 |
334 | Gajdziński Konrad | M | 99 | MKP | Myślibórz | ZPM | 100716200017 |
335 | Garbacz Dominik | M | 99 | Jedynka | Łódz | LDZ | 101105200069 |
336 | Kałużyński Antoni | M | 99 | Gim 92 Ursynow | Warszawa | MAZ | 105214200046 |
337 | Kazimierczak Kamil | M | 99 | Start | Łódz | LDZ | 100705200129 |
338 | Kempa Mikołaj | M | 99 | MMKS | Kędzierzyn-Kozle | OPO | 100207200116 |
339 | Kijewski Kasper | M | 99 | Salos-Cortile | Kielce | SW | 101112200006 |
340 | Kusto Rafał | M | 99 | Orka | Lubań | DSL | 102101200018 |
341 | Łukawski Mikołaj | M | 99 | Korona-Swim | Kielce | SW | 100912200050 |
342 | Macner Michał | M | 99 | Park Wodny | Tarnowskie Gory | SL | 101011200051 |
343 | Murański Kacper | M | 99 | Gilus | Gilowice | SL | 102211200021 |
344 | Nieroński Sebastian | M | 99 | Jedynka | Elbląg | WM | 100413200052 |
345 | Paprocki Robert | M | 99 | Delfin | Gdynia | POM | 101910200055 |
346 | Parzynowski Wojciech | M | 99 | UKS-190 | Łódz | LDZ | 101605200046 |
347 | Pecyna Maciej | M | 99 | IKS | Konstancin | MAZ | 103714200011 |
348 | Pietrzak Wiktor | M | 99 | MKP | Szczecin | ZPM | 100116200447 |
349 | Piętka Marcin | M | 99 | SMS Galicja | Kraków | MAL | 103606200010 |
350 | Prus Franciszek | M | 99 | Polonez | Wyszków | MAZ | 102814200119 |
351 | Raczyński Grzegorz | M | 99 | Znicz | Koszalin | ZPM | 100416200150 |
352 | Ratajczak Mateusz | M | 99 | Warta | Poznań | WKP | 100115200176 |
353 | Sęczek Szymon | M | 99 | Trójka | Łódź | LDZ | 100905200148 |
354 | Solak Łukasz | M | 99 | PSP Swim | Płock | MAZ | 106914200009 |
355 | Stokowski Kacper | M | 99 | G8 Bielany | Warszawa | MAZ | 105114200061 |
356 | Sumara Beniamin | M | 99 | CSiR MOS | Dąbrowa Górnicza | SL | 102711200029 |
357 | Szczepaniak Paweł | M | 99 | SMS Galicja | Kraków | MAL | 103606200013 |
358 | Szpucha Konrad | M | 99 | UKS ZS27 Osowa | Bydgoszcz | KPM | 101702200018 |
359 | Turkowski Mateusz | M | 99 | Jedynka | Łódz | LDZ | 101105200073 |
360 | Wagrowski Marcel | M | 99 | Olimpiczyk | Aleksandrów Łódzki | LDZ | 100505200054 |
361 | Warciarek Jan | M | 99 | Victoria | Józefów | MAZ | 102914200029 |
362 | Winiarski Jakub | M | 99 | Jedynka Solex | Lębork | POM | 101310200081 |
363 | Worożewicz Konrad | M | 99 | Śląsk | Wrocław | DSL | 100601200287 |