Zjazd Sprawozdawczy Podkarpackiego Okręgowego Związku Pływackiego

Zjazd Sprawozdawczy Podkarpackiego Okręgowego Związku Pływackiego odbędzie się w dniu 17.06.2019. w Sali konferencyjnej Okręgowych Związków Sportowych w Rzeszowie ul. Pułaskiego 13a, I termin godz. 18:00, II termin godz. 18:10. W Zjeździe Sprawozdawczym udział biorą delegaci wg
Czytaj dalej

Letnie Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego w pływaniu

Dębica 08-09.06.2019r. Do pobrania: Komunikat (pdf) | Zgłoszenia SEL | | Lista startowa | Harmonogram | Lista klubów | Lista zgłoszonych zawodników | | Wyniki na żywo | Wyniki | Najlepsi zawodnicy |
Czytaj dalej

Międzywojewódzkie Drużynowe Mistrzostwa Młodzików 12lat II RUNDA

Mielec 01.06.2019r. Do pobrania: Komunikat (pdf) | Zgłoszenia SEL | | Lista startowa | Harmonogram | Lista klubów | Lista zgłoszonych zawodników | | Wyniki na żywo | Wyniki | Najlepsi zawodnicy | Punktacja drużynowa |
Czytaj dalej

Ogólnopolskie Drużynowe Zawody Dzieci 10, 11 lat

Stalowa Wola 02.06.2019r. Do pobrania: Komunikat (pdf) | Zgłoszenia SEL | | Lista startowa | Harmonogram | Lista klubów | Lista zgłoszonych zawodników | | Wyniki na żywo | Wyniki | Najlepsi zawodnicy | Punktacja drużynowa |
Czytaj dalej

Podkarpacka Liga Pływacka Dzieci 11-12lat – III edycja wiosna 2019

Kolbuszowa 18.05.2019r. Do pobrania: Komunikat (pdf) | Zaproszenie (lxf) | | Wyniki na żywo | Wyniki | Najlepsi zawodnicy |  Punktacja drużynowa | Podsumowanie całej edycji wiosna 2019: | Najlepsi zawodnicy WIOSNA 2019 | Punktacja drużynowa WIOSNA 2019 |
Czytaj dalej

Podkarpacka Liga Pływacka Dzieci 11-12lat – II edycja wiosna 2019

Krosno 07.04.2019r. Do pobrania: Komunikat (pdf) | Zaproszenie (lxf) | | Lista startowa | Harmonogram | Lista klubów | Lista zgłoszonych zawodników | | Wyniki na żywo | Wyniki | Najlepsi zawodnicy |  Punktacja drużynowa |
Czytaj dalej

Puchar Ziemi Podkarpackiej Memoriał Jerzego Szczerbatego

Tarnobrzeg 30.03.2019r. Wyniki (pdf) Punktacja drużynowa (pdf) Najlepsi zawodnicy (pdf) Do pobrania: Komunikat (pdf) | Lista startowa | Harmonogram | Lista klubów | Lista zgłoszonych zawodników | | Wyniki na żywo
Czytaj dalej

Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego Dzieci 10-11lat

Nowa Dęba, 17.03.2019r. Do pobrania: Komunikat (pdf) | Zaproszenie (lxf) | Lista startowa | Harmonogram | Lista klubów | Lista zgłoszonych zawodników | | Wyniki na żywo |Wyniki| Najlepsi zawodnicy |
Czytaj dalej

Podkarpacka Liga Pływacka Dzieci 11-12lat – I edycja wiosna 2019

Ropczyce 02.03.2019r. Do pobrania: Komunikat (pdf) | Zaproszenie (lxf) | Lista startowa | Harmonogram | Lista klubów | Lista zgłoszonych zawodników | | Wyniki na żywo |Wyniki| Najlepsi zawodnicy |  Punktacja drużynowa |
Czytaj dalej

Zmarł Kurt Zombek

Z głębokim żalem zawiadamiamy, że 19 lutego 2019 roku w wieku 88 lat zmarł wybitny trener Fabrycznego Klubu Sportowego Stal Mielec Kurt Zombek. Był on prekursorem i twórcą sekcji pływackiej Stali Mielec i ich największych od lat 70-tych XX wieku sukcesów. Rodzinie i Przyjaciołom
Czytaj dalej